Wilt u advies of telefonisch bestellen? U kunt ons bereiken op +31 (0)299-399 999

Ons team

Carlo Mooijer 

Carlo Mooijer

Directeur

English Germany Dutch

cmooijer@mooijer.nl

René Mooijer 

René Mooijer

Directeur

English  Dutch

rmooijer@mooijer.nl

 

Jan Kwakman

Import Manager

English GermanyFrench Dutch

jkwakman@mooijer.nl

Jan Molenaar 

Jan Molenaar

Sales Manager

EnglishGermany Dutch

jmolenaar@mooijer.nl

Rosalie Mooijer 

Rosalie Mooijer

Sales en QA

English Germany Dutch

rosalie.mooijer@mooijer.nl

Sharon Mooijer 

Sharon Mooijer

Sales en Administratie

English Germany Dutch

sharon.mooijer@mooijer.nl

Anita Schilder 

Anita Schilder

Sales

EnglishGermany Dutch

a.schilder@mooijer.nl

Lou Snoek 

Lou Snoek

Sales en Productie

English Dutch

lousnoek@mooijer.nl

Jenny Trang 

Jenny Trang

Sales

VietnameseEnglish Dutch

jenny.trang@mooijer.nl

Le Canh Hieu 

Le Canh Hieu

Sales en Import

VietnameseEnglish Germany

lecanhhieu71@yahoo.de

Joop Piet 

Joop Piet

Sales

English Germany Dutch

jooppiet@mooijer.nl

Xixi Wu 

Xixi Wu

Sales

ChineseEnglishFrench Dutch

sissy@mooijer.nl

Stefan Merker 

Stefan Merker

Sales en Import

RussianEnglish Germany

mooijer.info@gmail.com

Vitali Menzer 

Vitali Menzer

Sales en Import

RussianEnglish Germany

v.menzer@gmx.net

Fred Pannekeet 

Fred Pannekeet

Sales en Inkopen Amsterdam

EnglishDutch

vismarkt@mooijer.nl

Roy Molenaar 

Roy Molenaar

Sales Amsterdam

EnglishDutch

vismarkt@mooijer.nl

Mike Pannekeet 

Mike Pannekeet

Sales Amsterdam

EnglishDutch

vismarkt@mooijer.nl

Cees Mooijer 

Cees Mooijer

Sales Amsterdam

EnglishDutch

vismarkt@mooijer.nl

Alwin Meij 

Alwin Meij

Sales Retail

English GermanyDutch

alwin@meij.nl

Alex Tol 

Alex Tol

Financieel Manager

English GermanyDutch

alextol@mooijer.nl

Fred Plat 

Ron Steur

Supply Chain Analyst

English GermanyDutch

ronsteur@mooijer.nl

Fred Plat 

Fred Plat

IT-Manager

English GermanyDutch

fredplat@mooijer.nl

Nico Kwakman 

Nico Kwakman

Kwaliteits Manager

English GermanyDutch

nicokwakman@mooijer.nl

Roy van Santen 

Roy van Santen

Business Developer

English GermanyDutch

royvansanten@mooijer.nl

Copyright © 2021 Mooijer-Volendam

Winkelwagen

U heeft geen artikelen in uw winkelwagen.